Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

2018 02 21 - 16:08 Tarihinde Yayınlandı

Hesap İşlemleri

Hesap açmak çok basit. Anasayfamızda veya yan tarafta bulunan yer alan “Gerçek Hesap Aç” butonuna tıklayın ve istenilen bilgileri doldurun.

Hesap numaranız, şifreniz ve MetaTrader platformu için indirme linkiniz mail adresine gönderilecektir. Lütfen, bu bilgileri saklayınız.

Hesap açma işlemlerine başlamanız ile işlemleri tamamlamanız arasında 10 dakikadan kısa süre olacaktır. Tüm adımlar size zaman kazandırmak için optimize edilmiştir.

Hesap aç formunu doldurduğunuz anda, hesabınız aktive edilmiş ve işlem yapmaya hazır halde olacak. İşlem yapabilmeniz için ise hesabınıza para yatırmanız gerekiyor. Hesap açma formunu doldurduktan sonra para yatırmak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçin.

Gerekli Belgeler

Resmi bir kimlik belgesinin fotoğrafını göndermeniz gerekmektedir. Bu kimlik belgesi; nüfus cüzdanınız, sürücü ehliyetiniz ya da pasaportunuz olabilir. Kimlik belgesi üzerinde doğum tarihiniz ve adınız soyadınız açıkça yer almalıdır.

Bunlara ek olarak, katı denetim kuralları gereğince ve başka şahısların sizi adınıza hareket etmesini önlemek amacıyla ikamet adresinizi de doğrulamanız gerekir. Bunun için adınıza düzenlenmiş olan ve açık adresinizin yer aldığı telefon, internet, elektrik ya da su faturalarından birini göndermeniz gerekmektedir.

Tüm lisanslı ve güvenilir aracı kurumlarda yatırımcıların güvenliğini sağlamak için prosedürler benzer şekilde işlemektedir.

Hayır, bir kimlik belgesi ve ikamet adresinizi doğrulayan bir belge (adınıza düzenlenmiş ve açık adresinizin bulunduğu su, telefon, internet, elektrik faturası gibi) yeterli olacaktır.

Eğer önceki gönderdiğiniz belgeler hala geçerliliğini koruyorsa ve adres, medeni hal gibi bilgilerinizde bir değişiklik yaşanmamışsa yeni belge göndermenize gerek yoktur. Eğer bu değişiklikler olduysa güncel belgeleri göndermeniz gerekmektedir.

Hesap açılış işlemi sırasında girilen bilgilerin doğru, gerçek ve güncel olması tamamen hesabı açan kişinin sorumluluğundadır. Eğer bu bilgilerde herhangi bir değişiklik yaşanmışsa veya bilgileri girerken hatalı girdiyseniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede info[at]Carmenfx.com e-mail adresinden bizimle temasa geçmelisiniz.

İşlem Koşulları

Farklı seviyedeki ve gereksinimlerdeki yatırımcılar için farklı hesap türlerimiz mevcut. Size en uygun olan hesap türünü bulmak için hesap çeşitleri sayfamızı inceleyebilir veya müşteri temsilcisiyle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Oldukça rekabetçi spreadler sunmakla beraber spreadler hesap türüne göre de değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için spreadler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Çeşitli aralıklarla yatırımcılarımızın işini kolaylaştıracak kampanyalar düzenlenerek SMS ve mail yoluyla sizlere duyurulmaktadır.

Carmen FX LTD olarak 5 farklı büyük banka ile çalışarak buradan gelen fiyatları süzüp sizler için en iyi fiyatları en iyi spread oranları ile sunmaya çalışıyoruz. Böylece daha işleme girerken maliyetleriniz azalıyor ve kara geçmeniz kolaylaşıyor. Fiyat sağlayıcılarımızı hakkımızda sayfasında görebilirsiniz.

Carmen FX Ltd’ye yaptığınız fonlamalar  regülasyon kuralları gereği EEA tarafından yetkilendirilmiş bankalarda Carmen FX’in hesaplarından bağımsız olarak ayrıştırılmış hesaplarda tutulmaktadır. Böylece piyasadaki çalkantılardan fonlamalarınızın etkilenme riski ortadan kaldırılmış olmakla birlikte Carmen FX, şirketin operasyonel giderleri için fonlamalarınızı kullanamaz ve bunu muhasebeleştiremez.

İLGİLİ HABERLER