Transferler

Transferler

2020 05 10 - 15:38 Tarihinde Yayınlandı
Aynı Gün Para Yatırma Ve Çekme İmkanı Sunuyoruz!

CarmenFX’te hesabınıza fonlama yapmak ve para çekmek oldukça kolay.
Minimum $300 tutar ile yeni hesabınıza fonlama yaparak başlangıç yapabilir ve aktif hesabınız ile minimum 300$ para çekme ve yatırma işlemleri sağlayabilirsiniz.
Ayrıca para çekme taleplerinizi oluşturduktan 20 dakika içerisinde tüm transfer seçenekleri dahil olmak üzere sağlayabilirsiniz.

Banka Transferi

Carmen FX’te gece saat 24.00’a kadar hesabına havale/EFT yoluyla fonlama gerçekleştirebilirsiniz. Aynı yöntem ile para çekimi talebi vererek yine aynı gün paranız hesabınızda olacaktır.

Kripto Para

Kripto paralarla 24 saat fonlama yapabilirsiniz. Gece 24.00’dan sonra yaptığınız fonlamalar en yakın mesai saatinde haftasonu yaptığınız fonlamalar ise Pazartesi hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı

Kredi kartı ile gece saat 24.00’a kadar tamamen güvenli bir şekilde fonlamalarınızı gerçekleştirebilir ve birkaç dakika içerisinde istediğiniz miktarın hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

E-Cüzdan

İsterseniz Papara, Skrill , Neteller gibi online ödeme sistemleriyle gerçekleştirebilir ve birkaç dakika içerisinde istediğiniz miktarın hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER